piątek, 30 listopada 2012

Ostatni listopadowy sztormik i chyba pościk.

Miałam wstawić zdjęcia. Jednak ukazał się taki oto komunikat
"Ups! Nie masz już miejsca. Wykorzystujesz 100% miejsca na zdjęcia – 1 GB. Kup więcej miejsca
Zdjęcia są przechowywane na Twoim koncie usługi Picasa Web Albums i zajmują miejsce w Twojej darmowej przestrzeni dyskowej na zdjęcia o wielkości 1 GB. Dokupiona przestrzeń jest współużytkowana przez różne usługi Google i jest doliczana do darmowej przestrzeni."
Niestety nie będę nic uiszczać, bo po prostu będąc na rencie nie mam wolnych środków płatniczych. 
Szkoda. Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzali za wspólny, mam nadzieję przyjemnie spędzony czas.


5 komentarzy:

 1. Czekaj, czekaj, wejdź na tą stronkę i może dasz radę kombinacjom jakie tam są.
  http://jevichu.blogspot.com/
  Dzisiaj tam byłam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Giga. Byłam tłumaczenie z "hiszpańskiego na nasze" jakoś poszło, ale z tego co zrozumiałam powinnam dodać autora. Może jest jeszcze inne rozwiązanie, może ktoś coś podpowie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałam e'maila od znajomego blogowicza, który tak ten pomysł skomentował "P.S właśnie przeczytałem genialny pomysł na powiększanie przestrzeni na zdjęcia -
  tworzysz nowe konto i wysyłasz zaproszenie sobie samemu jako współautora,
  a że współautorem mogę być ja sam komu to przeszkadza". To się tyczyło stronki,którą Ci podałam. Może to coś Ci pomoże. Zdjęcia z postów już chyba zmniejszałaś, do wielkości nie większej jak 800x600 pikseli. Czytałam też o przyłączeniu się do Google +, bo tam limitów niby nie ma. Więcej nie powiem, bo nie wiem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Giga! jak mam Cię ozłocić? Zadziałało i to przy zmianie tylko na Google +. Bardzo Ci dziękuję :). To był jednocześnie sprawdzian jak mało ludzi "mnie czyta"-czyli nie byłaby taka wielka strata dla ogółu gdybym zniknęła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że dałaś radę :))). Mnie by Ciebie bardzo brakowało, wiesz o tym. Jak inni Cię mają oglądać, jak Ty u nich rzadko jesteś. Rusz się :))))))))))))

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę napisać kilka słów. Dziękuję i jednocześnie przyznaję, że nie zawsze odpowiadam.