wtorek, 25 listopada 2014

Ufo- cie?

Naskalne malowidło z czasów kiedy człowiek był na etapie neandertalczyka.Następne obrazy kogo i co przedstawiają? Od przeszło 30 wielu lat interesuję się zjawiskami związanymi z inną cywilizacją. Zawsze żyłam w przekonaniu, że ziemia nie jest jedyną ożywioną planetą. To szczyt egocentryzmu myśleć, że jesteśmy jedyni we wszechświecie. Nie poruszałam tego tematu w blogu. Teraz w dobie internetu jest łatwiej znalezć materiały i je połączyć ze sobą w miarę logiczny ciąg. Oczywiście logika i wiara jakby przeczą, ale przy bliższym poznaniu tematu, można się przekonać, że "obcy" nie są odkryciem  za naszego życia. Kilka przykładów ze sztuki i architektury.
Vimana - Latające maszyny w starożytnych Indiach (1200 pne) 
W mitologii mezopotańskiej występują anunnaki :

Średnioweicze.
 Piętnastowieczny obraz Matki Boskiej namalowany przez Domenico Ghirlandaio. 
Aert Gelder, 1710 "Chrzest Chrystusa"
Malowidło na drewnie, Belgia. Mojżesz dostaje kamienne tablice.
Rok i autor nie znany.
Hiszpańska katedra w mieście Salamanka został zbudowana w 1102, i  jest jedną z najstarszych tego typu konstrukcji na świecie. Oferuje on wspaniałe kamienne rzeźby na wszystkich ścianach, ale jeden z nich jest nieco bardziej wyjątkowy niż inne. Przedstawia jakby kosmonautę  ubranego w skafander z typowymi podeszwami butów. 
Niedawno znalazłam artykuł o ciekawej czaszce.
Zmumifikowane wydłużone czaszki znalezione w Peru może ostatecznie udowodnią istnienie kosmitów. Dziwnie ukształtowana głowa, prawie tak duży jak jego 50cm  ciało, duże oczodoły i zęby o właściwościach innych niż ludzkie, zaskoczyły antropologów. 
 Renato Davila Riquelme antropolog, jest przekonany, że mumia, która jest na wystawie w Muzeum andyjskim Rituals, położonym w dzielnicy Andahuaylillas w Cusco- Peru, należy do obcej istoty. Riquelme powiedział, że nie zna żadnej grupy etnicznej na ziemi, który ma podobne właściwości fizyczne  i stwierdził, że cienka struktura kości nie pozwala przypuszczać, że jest to karzeł lub z poważnymi deformacjami człowiek. Do zbadania mumii zostali zaproszeni antropolodzy z Hiszpanii i Rosji, uzgodnili, że jest to"nie człowiek"i będą prowadzić dalsze badania. Pozostałości gałki ocznej w prawym oczodole pomoże określić  genetycznego DNA tej istoty  i wyjaśnić kontrowersje, czy jest człowiekiem, czy też nie.
Przeciekły zdjęcia  Nasa z księżyca, na którym, jak krążą słuchy, są bazy jakiś istot. Sporo jest filmików na youtube o księżycu i tym co zaobserwowano. Oczywiście przy okazji można natknąć się na sporo bezwartościowych i wyssanych z palca opinii i teorii.
Inny temat, którym się interesowałam to piramidy rozsiane na kuli ziemskiej, tylko w jednym pasie szerokości geograficznej.

 Nie istnieją zapisy o wszelkich kontaktach tych cywilizacji. Jak zatem możemy wyjaśnić podobieństwa takich jak budowa piramid, łuki wspornik i mumifikacji ?
Znalazłam również notatkę całkiem interesującą i dziwię się , dlaczego jest o tym "odkryciu" tak cicho ? Odkrycie dokonane przez naukowców z Centrum australijskiego do starożytnego DNA naprawdę zaszokował świat naukowy. Okazało się, że DNA uzyskane od europejskich szkieletów w różnym wieku i epok miał drastyczne zmiany w strukturze około 4500 lat temu.Naukowcy doszli do wniosku, że coś tajemniczego i dramatycznego wystąpiło w tym okresie czasu, coś, co zmieniło bieg historii europejskiej i ludzi ..
Część tekstu tłumaczyłam z języka angielskiego, proszę o wyrozumiałość.
Może kogoś z Was te tematy sprowokują do szperania, czytania i własnych przemyśleń.

4 komentarze:

 1. Co za świetny temat.
  Znalazłam siostrzaną duszę.
  Przez pewien czas aż nieprzyzwoicie interesował mnie temat zjawisk związanych z inną cywilizacją.
  Kupowałam nagminnie książki o których w dalszym ciągu mówi się science fiction.
  Wiele wskazuje na to, że gdzieś istnieje inna cywilizacja.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała masa ciekawych materiałów w tej materii urywa moje półki z książkami. Teraz w dobie internetu można dodatkowo poszperać. Pozdrawiam "siostro" :)

   Usuń
 2. Ja już od jakiegoś czasu wierzę w inną cywilizacją poza Ziemią. Ciekawe wyszukałaś na to dowody. *** Czemu się na mnie gniewasz, przecież ja nie zapominałam o Tobie. Nie gniewaj się juz :)))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szybcika ukleciłam jakiś post z tego co było pod ręką. Wiem, że nie zapomniałaś o mnie, tak jak ja o Tobie. Jeszcze na trochę się nabzdyczę :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę napisać kilka słów. Dziękuję i jednocześnie przyznaję, że nie zawsze odpowiadam.