czwartek, 12 kwietnia 2012

Blogowa zabawa "Tell Me About Yourself Award. Your Blog Is Great! "

Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zaproszenie do blogowej zabawy Bubie prowadzącej blog Bajdocja.


Zasady zabawy :
 •  umieścić link do bloga osoby nominującej, 
 • wkleić logo zabawy,
 • napisać o sobie w 7 zdaniach,
 • nominować 10 osób-blogów. 

O sobie :

Jestem osobą w średnim wieku. Właśnie dziś obchodzę kolejne urodziny. Również dziś moje pisklę wylatuje w wielki świat. Od 30 lat zajmuje się czynnie ezoteryką. Jestem radiesteta i energoterapeutą.
Staram się tworzyć dobry świat, zaczynając od siebie i swego otoczenia. Uwielbiam fotografować, malować, szyć , strzyc,dziergać itp.

          Nominuję następujące blogi:


Dziewczyny, dziękuję, że jesteście !

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za nominację do nagrody. Jest mi bardzo miło i cieszę się, że mój blog się podoba i, że pamiętasz o mnie. Jest mi jednak jednocześnie bardzo przykro, ale zabawę trochę popsuję. Przyjęłam sobie zasadę, że nie będę wyróżniała żadnych blogów, bo w każdym jest coś , co mnie interesuje. Tym samym nie spełniam warunku nominacji. Mam zresztą u siebie, pod swoją ikonką napis, że nagrodami są komentarze. Mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie o to i dalej jesteśmy blogowymi przyjaciółkami. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że się nie gniewam - blogowa przyjaciółko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za nominację, zrobiłaś mi wielką przyjemność! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To dla mnie Paulina przyjemność poczytać Twój blog.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Także ja bardzo dziękuję za wyróżnienie, ale podobnie jak Giga nie przekażę zabawy dalej, bo mam zbyt dużo blogów w czytniku i nie mam pojęcia jak bym miała zawęzić kryterium. Blogi często są z różnych dziedzin i nie da rady ich porównać. Poza tym nic już chyba innego ponad to, co piszę o sobie na blogu,nie przychodzi mi do głowy. Tak czy siak, jest mi niezmiernie miło, że mnie wypatrzyłaś w gronie tak wielu blogów :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę napisać kilka słów. Dziękuję i jednocześnie przyznaję, że nie zawsze odpowiadam.